ממלא מקום

סופסוף ראיתי אתמול את מדעי החלום. איזה סרט! פרדוקס דואל (הורדת ציפיות מכוונת כדי שלא להתאכזב) הוכיח את עצמו פעם נוספת. הביקורת לסרט תגיע כנראה (בתקווה) מחר.
תיקון 22:00 – הביקורת תעלה מאוחר יותר הלילה
תיקון 23:10 – הביקורת עלתה
בינתיים – הסרט הזכיר לי את תרגיל סוף השנה שעברה שהוטל עלי בקורס מדיה חזותית (הכוונה היא לשיעור אמנות). המרצה ביקש שנעשה תרגיל שממחיש את התחושה הויזואלית של החלומות שלנו, וזה בדיוק מה שגונדרי עושה בסרט. הנה הקטע שאני עשיתי (והוא לא מזכיר בכלל את מדעי החלום):

אחרי הסרט, הלכתי לבית של עומרי בנו”צ (=נוה-צדק), ובדרך שמענו את השירה של האוהדים מבלומפילד, חוויה הזויה לגמרי, למרות שהם היו אוהדי מכבי והסימפטיה הטבעית שלי היא להפועל, זה היה ממש מרשים.
המערכת המופלאה של עומרי נתנה לי הזדמנות להעריך מחדש כמה מהרכישות המוסיקליות האחרונות. ברגע ששומעים את בק במערכת אמיתית, האיכות שלו עולה פלאים.
טוב, צריך ללכת לעבודה ולשכתובים עכשיו (ותודה לנועה על התזכורת)
נסיים בשילוב החדש (שבטח כבר ראיתם אין ספור פעמים) בין גונדרי ובק: Cellphones Dead

This entry was posted in לימודים, קולנוע, שוטטות. Bookmark the permalink.

4 Responses to ממלא מקום

 1. אני גם רוצה לראות את הסרט מדעי החלום! למה אין לי חברים!! (אני גם לא מצליחה לראות את הקטע שהוספת מסיבה כלשהי, אבל זה מטריד אותי באופן משני כרגע)

 2. דואל says:

  תראי, אני לא ממש מאמין שאין לך חברים. אבל אם אין לך עם מי לראות את הסרט (מה עם נ.?, יש 2 אופציות – או שתלכי לבד, או שתשכנעי אותי לראות אותו שוב (וזו לא צריכה להיות משימה קשה מדי)אני מנסה להבין למה את לא רואה את הקישור ולתקן לפי הממצאים.

  • נ. ואני נחים זה מזה בינתיים ואני מנסה לגבש לי חברים חלופיים (וזה קשה, כי הזנחתי אותם ועתה אין הם מוכנים להתרצות בקלות). לפני יומיים רציתי נורא ללכת לסרט לבד (דוקא אדמה משוגעת שהומלץ לי בחום) ולא הצלחתי להביא את עצמי לכך אבל אני מתכוונת להביס את האתגר ממש בקרוב. (ואת האפשרות השלישית אני אשמור בינתיים)

   • דואל says:

    אני אגיד את זה למרות שאני לא דוגמא לדברים האלה (כי הקולנוע הוא חיי) – יוצא לי לראות די הרבה סרטים לבד וזה לא גרוע כמו שעושים מזה. אבל צריך גם לדעת לאיזה סרט ללכת לבד ומתי. אני לא בטוח שלסרט הזה מומלץ ללכת לבד.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s